Strona główna Iłów Pasmo sukcesów

Pasmo sukcesów

748
0
PODZIEL SIĘ
Dziewczęta z młodzieżowego zespołu wokalnego Teraz My, reprezentując Małe Studio Piosenki z Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie, odnoszą niezmiennie sukces za sukcesem. Zespół ten kierowany przez Małgorzatę Czubiel, instruktora z GOK, zbiera od dwóch lat liczne laury.
Podczas V Festiwalu Poezji Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”, który odbył się w marcu w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie, dziewczęta z Teraz My zdobyły wiele wyróżnień.
Ostatnie ogólnopolskie festiwale też wykazują, że iłowianki rozwijają się coraz lepiej. Na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Europejskiej Canto Cantare w Bydgoszczy młode piosenkarki z Iłowa w kategorii 13-16 lat zdobyły II miejsce i Szafirowy Plusk Brdy otrzymały też nominację do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Bez Granic Golden Voice w Jędrzejowie. Nominację na ten festiwal oraz Szafirowy Plusk Brdy przypadł też w kategorii solistek Amelii Tomaszewskiej z Iłowa, uczestniczce konkursu w grupie wiekowej 9-12 lat. Także ona kształci swe umiejętności wokalne pod kierunkiem Małgorzaty Czubiel i z zespołem Teraz My reprezentuje Iłów w konkursach piosenki.
Poza konkursem iłowanki uczestniczyły w koncercie „Europa da się lubić”. Jak również w nagraniach teledysku oraz w studiu nagrań, wykonywały piosenkę festiwalu na płytę.
Z kolei w siódmej edycji Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Izabelin 2018, który odbył się 15 kwietnia, dziewczęta z Teraz My otrzymały wyróżnienie. W minioną sobotę brały też udział w Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień-Plecień” w Sierpcu. Zaprezentowały się tam solistki – Zuzanna Sikora, Marysia Grzegorek, Amelia Tomaszewska i Sandra Łęcka. Z kolei Teraz My występował w kategorii zespołowej. Dokładne wyniki podamy za tydzień.
BN
Fot. GOK Iłów