Strona główna Powiat Narysuj wymarzony ogródek

Narysuj wymarzony ogródek

849
0
PODZIEL SIĘ
„Mój wymarzony ogródek” – to tytuł konkursu plastycznego organizowanego dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego. Przypominamy, iż na prace w formacie A4 organizator, którym jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, czeka do końca tego tygodnia, tj. do piątku – 6 kwietnia.
Konkurs organizowany jest w związku z jubileuszowymi – XXV Mazowieckimi Targami Rolnymi i Przedsiębiorczości, które odbędą się już 29 kwietnia w Sochaczewie. Finał i wręczenie nagród nastąpi właśnie podczas tej imprezy.
Przypomnijmy. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, posługując się dowolną techniką graficzną, mogą puścić wodze fantazji na temat swojego wymarzonego ogródka. Na pracach należy przedstawić przyrodnicze walory natury w ogrodzie. Przy ocenie znaczenie będzie miała oryginalność pomysłu, stopień, w jakim treść pracy odda tematykę konkursu, a także twórczy przekaz i estetyka wykonania.
Prace należy dostarczać drogą pocztową lub osobiście w terminie do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, ul. marsz. J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew z dopiskiem na kopercie „Konkurs plastyczny – Mój wymarzony ogródek”.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.
Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie
fot. Pixabay