Strona główna Edukacja Nabór do muzycznej

Nabór do muzycznej

656
0
PODZIEL SIĘ
Państwowa Szkoła Muzyczna   I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie ogłosiła zapisy dzieci i młodzieży na rok szkolny 2018/2019.
Zainteresowani osobiście mogą przekonać się, jak pracuje szkoła, co oferuje kandydatom, do jakich projektów muzycznych i artystycznych zaprasza swych podopiecznych. W tym celu 21 i 28 kwietnia w PSM odbędą się zajęcia informacyjno-przygotowawcze: w godz. 10.00-11.00 (dla dzieci w wieku 6-8 lat) i 11.00-12.00 (dzieci od 9 lat i starsze). Dodatkowo 12 maja w południe zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Otwarty.
W nowym roku szkolnym PSM kształcić będzie dzieci w cyklu 6-letnim i 4-letnim. O przyjęcie do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego mogą ubiegać się kandydaci, którzy w tym roku kończą co najmniej 6 lat oraz nie więcej niż 10 lat. Do wyboru mają: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczelę, gitarę i instrumenty dęte. Z kolei o przyjęcie do klasy pierwszej cyklu czteroletniego mogą ubiegać się kandydaci w wieku 8-16 lat. Mogą oni wybierać między akordeonem, obojem, fletem, klarnetem, puzonem, trąbką, gitarą, kontrabasem, wiolonczelą i perkusją. Zgłoszenia chętnych, do 8 maja, przyjmuje sekretariat szkoły. Przesłuchania kandydatów odbędą się 14 maja o godz. 16.00.
Natomiast o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły II stopnia mogą ubiegać się kandydaci w wieku 11 -23 lata, na których czekają skrzypce, altówka, kontrabas, wiolonczela, gitara, fortepian, akordeon, flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon i perkusja. Zgłoszenia chętnych do klas młodzieżowych do 6 czerwca przyjmuje sekretariat szkoły. Przesłuchania kandydatów odbędą się 12 czerwca o godz. 16.00.
Wszystko na temat naboru, szczegółowe wymagania, wzory wniosków można poprać ze strony internetowej szkoły: psmsochaczew.weebly.com, bądź otrzymać w sekretariacie PSM.
UM Sochaczew
fot. Pixabay
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUstanowienie prokurenta
Następny artykułDworzec zmienia oblicze