Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

916
0
PODZIEL SIĘ
Kara za złe parkowanie
Sochaczew
Mieszkaniec Sochaczewa poinformował oficera dyżurnego sochaczewskiej policji, że na ulicy Farnej nieprawidłowo parkują pojazdy. Policjanci zostawili kierowcom wezwanie do stawiennictwa w KPP Sochaczew. Interwencja miała miejsce 16 kwietnia.
Głupota kosztuje
Rybno
Mieszkaniec powiatu radomskiego stracił prawo jazdy po tym jak kierując mercedesem, przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Rybnie 16 kwietnia.
Wpadł na drzewo
Żdżarów
We wtorek, 17 kwietnia, 40-letni obywatel Ukrainy kierujący busem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.
Zwinęli portfel
Sochaczew
Znów dali o sobie znać kieszonkowcy. Tym razem ich ofiarą padła mieszkanka Sochaczewa, której złodzieje na ulicy Pokoju ukradli   portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami. Kradzież miała miejsce 17 kwietnia.
Złapali złodzieja
Wójtówka
Obsługa jednego z marketów w centrum handlowym na Wójtówce zatrzymała złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał mężczyznę mandatem. Do zdarzenia doszło 18 kwietnia.
Skasował skuter
Sochaczew
Na ulicy Podzamcze w Sochaczewie kierujący oplem doprowadził do kolizji ze skuterem a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 18 kwietnia.
Wyssali paliwo
Młodzieszyn
Policja poszukuje złodziei, który 19 kwietnia ukradli 140 litrów paliwa z tira zaparkowanego na jednej z posesji w Młodzieszynie.
Slalomem przez wieś
Nowe Mostki
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50 – letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował porsche mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 20 kwietnia w Nowych Mostkach.
Stracił prawko
Wymysłów
W ręce sochaczewskiej drogówki wpadł kierowca bmw, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkości o ponad 50 km/h. Pirat drogowy stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 20 kwietnia w Wymysłowie.
Kolizja z sarną
Sochaczew
W sobotę, 21 kwietnia,39-letni mężczyzna kierujący motocyklem bmw uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Do zdarzenia doszło w Sochaczewie na Al. 600-lecia.
Dzik na drodze
Giżyczki
W niedzielę, 21 kwietnia, 19-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierujący oplem corsa, chciał uniknąć zderzenia z dzikiem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Do szpitala został zabrany 17-letni pasażer opla. Do zdarzenia doszło w Giżyczkach.
opr.es
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWjechał w rowerzystę na pasach
Następny artykułW niemym kinie