Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

874
0
PODZIEL SIĘ
Młody szarżował
Konary
Policja zatrzymała 19-letniego mieszkańca gminy Brochów, który kierując bmw doprowadził do kolizji z kierowcą fiata. Sprawcę ukarano mandatem i zatrzymano mu dowód rejestracyjny od auta z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia.
Skosili kierowców
Sochaczew
Policjanci dostali informację o nieprawidłowo zaparkowanych pojazdach na
ul. Farnej. Po dotarciu na miejsce zostawili za wycieraczkami aut cztery wezwania dla kierowców. Do zdarzenia doszło 10 kwietnia.
Pijana za ladą
Teresin
Do jednego ze sklepów w Teresinie 11 kwietnia wezwany został patrol policji w związku z podejrzeniem, że jedna z pracownic może być nietrzeźwa. Po badaniu kobiety alkotestem okazało się, że ma ona blisko promil alkoholu w organizmie.
Najechała na mazdę
Chrzczany
Kobieta kierująca skodą octavią nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z mazdą 6. Pierwszy z pojazdów znajdował się w przydrożnym rowie. Samochodem tym podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Dwie osoby wysiadły o własnych siłach. W rozbitym skodzie pozostawała nią kierująca. Drugi samochód z impetem wjechał w pobliskie ogrodzenie. Kierowca wysiadł z niego o własnych siłach i nie uskarżał się na nici. Strażacy po zabezpieczeniu poduszek powietrznych skody wydobyli kobietę przy pomocy narzędzi hydraulicznych. W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia.
Utonęła w stawie
Gawłów
Rankiem, 12 kwietnia do Straży Pożarnej w Sochaczewie dotarło zgłoszenie o kobiecie, która topi się w stawie w okolicach zbiegu ulic Gawłowskiej i Harcerskiej. Dyżurny PSP zadysponował na miejsce zdarzenia 3 jednostki strażackie oraz łódź ratowniczą. Niestety po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że kobieta nie wykazuje żadnych funkcji życiowych. Strażacy odjechali a sprawą zajmuje się teraz policja, która bada okoliczności utonięcia.
Ktoś obrobił magazyn
Iłów
Nieznany sprawca włamał się 14 kwietnia do pomieszczenia gospodarczego w Iłowie. Policjanci zostali powiadomieni, że łupem złodzieja padły – rower, siekiera i butla gazowa. Trwa ustalanie włamywacza.
Nie udzielił pierwszeństwa
Wężyki
Kierowca opla astry nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem ducat. Do zdarzenia doszło na drodze w okolicy miejscowości Wężyki w niedzielę, 15 kwietnia. W wyniku wypadku do szpitala został przewieziony motocyklista oraz pasażerka samochodu osobowego. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Nie zauważyła Stopu
Żuków
Kobieta kierująca suzuki spowodowała pod Żukowem kolizję z kierowcą audi. Sprawczyni wypadku nie zastosowała się do znaku Stop. Ukarana została mandatem. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne samochodów, które się zderzyły, z powodu uszkodzeń uniemożliwiających dalszą jazdę. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia.
Oprac. BN

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie tylko stare autobusy
Następny artykułWesołe spotkanie