Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

708
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja
Pamiątka z wojny
Przęsławice
Pracownik wodociągów zgłosił 26 marca, że w Przęsławicach podczas wykonywanych prac konserwatorskich został znaleziony niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Na miejsce skierowano policyjnego pirotechnika oraz powiadomiono jednostkę wojskową, celem zabezpieczenia terenu do przyjazdu żołnierzy. Pamiątkę wojenną wywieziono na poligon.
 Artysta pacykarz
Sochaczew
Nieznany sprawca pomalował farbą seata ibizę. Do wykonania złośliwego malunku auta parkującego na ulicy Żwirki i Wigury doszło 27 marca. Trwa ustalanie wandala.
 Poszedł pieszo
Iłów
Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierującego pojazdem audi. Do zdarzenia doszło w Iłowie, 28 marca. W trakcie kontroli okazało się, że 29-letni kierowca audi nie posiada uprawnień do kierowania żadnym pojazdem. Samochód zatrzymano i kierowca musiał ruszyć na piechotę.
Zginęły narzędzia
Sochaczew
W jednym z domów przy ulicy Korczaka nieznany sprawca skorzystał z okazji i obrobił piwnicę. Kradzież przyszła mu bez większego problemu, ponieważ piwnica nie była zamknięta na klucz. Właściciel piwnicy stracił narzędzia. Do kradzieży doszło 28 marca.
Trefne zakupy
Sochaczew
Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił na policję, że na jednym z portali aukcyjnych kupił telefon komórkowy. Jednak pomimo upływu dłuższego czasu od dokonanej przez niego wpłaty 23-latek nie otrzymał zamówionego towaru. Kilka dni wcześniej 19-latek z Teresina zakupił markowe buty sportowe na internetowej aukcji. On również po przedpłacie nie uzyskał zamówionego towaru. Postępowanie wyjaśniające prowadzi Komenda Powiatowa Policji Sochaczew.
Roztargniony kierowca
Andrzejów Duranowski
Nieznany kierowca skody fabii zatankował na stacji w Andrzejowie Duranowskim. Po napełnieniu baku kierowca odjechał, nie uiszczając opłaty za paliwo. Do zdarzenia doszło 29 marca.
Oprac. BN
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMłodzi i waleczni
Następny artykułNarodowe symbole w sztuce