Strona główna Kultura Komiksowe spotkanie w Jezioranach

Komiksowe spotkanie w Jezioranach

538
0
PODZIEL SIĘ
W piątek Jeziorany gościły w swoich progach kolejnego artystę. Tym razem swoje prace zaprezentował Łukasz „Bofzin” Kuciński. Kojarzony on jest przede wszystkim z komiksami, które publikował także w naszym tygodniku.
Jednak w jego dorobku są między innymi portrety oraz projekty wykorzystywane do druku między innymi na koszulkach, kubkach, magnesach oraz innych gadżetach. Spotkanie jak zwykle upłynęło w rodzinnej atmosferze.
Rysownik opowiadał o swojej 20-letniej pasji tworzenia komiksów. Znalazł się czas aby wspomnieć skąd wzięła się jego potrzeba tworzenia oraz jak w praktyce powstaje pełny album komiksowy.
W maju (25 maja) swoje prace zaprezentuje Pracownia Eksperymentów Audiowizualnych, a muzyką zaskoczy zebranych zespół Gamida Ibadullayeva. Natomiast już 17 czerwca na terenie Jezioran odbędą się 3. Targi Sztuki. Organizatorzy szykują sporo niespodzianek. Wiadomo, że odbędą się koncerty oraz będzie można nabyć sporo ciekawych rzeczy. Swój udział w targach potwierdzili już rękodzielnicy między innymi z Rzeszowa, Opola oraz Zakopanego.
Tomasz Ertman
Fot. Tomasz Ertman