Strona główna Sport Kolejne medale Smoków

Kolejne medale Smoków

572
0
PODZIEL SIĘ
MMA Ostatnie dwa tygodnie upłynęły Dragonom pod znakiem zawodów – tak organizacji, jak i startów.
8 kwietnia w hali MOSiR rozegrane zostały turnieje w ramach Pucharu Polski MMA 2018, w którym udział wzięło 270 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Na podium nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego klubu – Łukasz Kozłowski wywalczył srebro w Turnieju Ograniczonej Formuły Senior Open, zaś naszym walecznym dziewczynom przypadły w udziale złote krążki w Turniejach BJJ No Gi Junior Kobiet – Kamila Janicka w kategorii do 57 kg, zaś Karolina Białogłowa w kategorii +57 kg.
Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Sochaczew za objęcie patronatem tego wydarzenia. Dziękujemy również za współpracę Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz sponsorom.
Tydzień później Sochaczew stał się „mekką” zawodników ju-jitsu. W sobotę, 14 kwietnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 gościliśmy około 100 najmłodszych zawodników i zawodniczek, rywalizujących w ramach turniejów Polskiej Ligi Ju-Jitsu Dzieci i Młodzieży oraz Young Dragons II. Nasz klub reprezentowało aż 12 osób.
Ze złotymi medalami zawody ukończyli: Amelia Balcerak, Natalia Bartosiewicz, Maciek Wojciechowski, Julia Fabisiak, Natalia Kawecka i Natalia Cypel. Srebra w swoich kategoriach wywalczyli: Krystian Woźniak, Wiktoria Budziarek, Artur Pysaniuk i Paulina Kupczyk, zaś Marysia Pałyska i Aleksander Balcerak wywalczyli brązowe medale. Następnego dnia o najwyższe tytuły rywalizowało ponad 500 uczestników podczas Mistrzostw Polski Ju-Jitsu – zawodów będących najważniejszym wydarzeniem dla zawodników ju-jitsu, stanowiących jednocześnie część obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości na Ziemi Sochaczewskiej.
Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Sochaczew za patronat. Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie oraz jej pracownikom, w szczególności Julianowi Tasieckiemu, jak również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.
FC Dragon