Strona główna Edukacja Dzień otwarty w „Ogrodniku”

Dzień otwarty w „Ogrodniku”

1063
0
PODZIEL SIĘ

26 kwietnia 2018r w „Ogrodniku” odbędzie się Dzień Otwarty. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w wielu konkursach, obejrzeć pokaz umiejętności członków klubu „Dragon” i Bractwa rycerskiego „Wesoła Kompania”, i zostaną oprowadzeni po budynku. Każdy profil pokaże, co potrafi, zachęcając do wyboru właśnie tej szkoły. Dodatkowo uczniowie zaprezentują swoje talenty wokalne i muzyczne, a profil gastronomiczny przygotuje pyszny poczęstunek.

„Ogrodnik” to szkoła tętniąca życiem. Tu nie da się nudzić, co chwilę dzieje się coś ciekawego. Atmosfera jest przyjemna, a wymagania pozwalają kształcić się i zdobywać wiedzę.

W przyszłym roku, gimnazjaliści będą mogli znaleźć miejsce dla siebie zarówno w technikum, jak i w liceum.

Kierunki do wyboru to:

  • Liceum rehabilitacyjno-kosmetyczne
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
  • Technik geodeta
  • Technik ogrodnik
  • Technik eksploatacji portów i terminali – najnowszy kierunek, którego ukończenie daje możliwość zatrudnienia się w portach i terminalach lotniczych, morskich czy też kolejowych. Osoby kształcące się w tym zawodzie obowiązkowo poznają dwa jezyki obce zawodowe.

Szkoła umożliwia praktyczne przygotowanie się do zawodu i oferuje wyjazdy na praktyki za granicę dzięki współpracy ze szkołami w Niemczech i Norwegii. Ponadto uczniowie mogą korzystać m.in. z dwóch sal gimnastycznych, siłowni i bufetu.

Wiktoria Szafrańska

 ZAPRASZAMY!