Strona główna Teresin Dni języków obcych w Teresinie

Dni języków obcych w Teresinie

643
0
PODZIEL SIĘ
Zgodnie z wieloletnią tradycją w Zespole Szkół w Teresinie hucznie obchodzono tegoroczne Dni Języków Obcych. Oferta dla młodzieży była bardzo atrakcyjna.
W ciągu kilku dni uczniowie mogli wziąć udział w dyktandach językowych, konkursach na najlepszy plakat, prezentację multimedialną, przebranie, odegrać scenkę, udekorować salę lub zaprezentować strój. Każda z konkurencji była oczywiście związana z propagowaniem i doskonaleniem znajomości języków obcych. Na najlepszych czekały nagrody. Ponadto dla łasuchów została zorganizowana licytacja przepysznych angielskich „pankejków” z rozpływającą się w ustach polewą i owocami.
Z okazji obchodów DJO odbyły się aż dwie akademie, podczas których humoru i świetnej zabawy nie brakowało. Pierwsza z nich związana była z licytacją, występem grupy tanecznej „Czikas”, czyli show wokalistki Agnieszki Woźniak oraz prezentacją uczestników w konkursach na najlepsze przebranie i odegranie scenek. Druga z akademii to ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla zwycięzców.
Organizatorami Dni Języków Obcych w ZS Teresin były nauczycielki: Dominika Kubiak, Jolanta Sobczak, Renata Kusa, Ewa Michalak, które na koniec wraz z dyrektor szkoły Ewą Odolczyk serdecznie pogratulowały zwycięzcom oraz podziękowały uczniom za liczne uczestnictwo w konkurencjach i znakomitą zabawę.
ZST