Strona główna Powiat Czas na dzikie drużyny

Czas na dzikie drużyny

590
0
PODZIEL SIĘ
Jedna z największych tego typu imprez sportowych w Polsce, jaką jest Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”, odbędzie się w tym roku 26 maja br. To osiemnasta edycja rozgrywek, których pomysłodawcą jest poseł Maciej Małecki. Z dniem 18 kwietnia br. rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń chętnych zespołów, które w ostatnią sobotę maja wybiegną na boiska w Chodakowie. Warto się pośpieszyć, bo liczba uczestników jest ograniczona.
Głównym organizatorem rywalizacji jest poseł ziemi sochaczewskiej Maciej Małecki wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Współorganizatorami – burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków oraz Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Wspierają ich Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie, Fight Club Dragon i sochaczewski Klub Wolontariuszy.
Na boisku w każdej drużynie wystąpi 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić do 10 zawodników. W tym roku rywalizacja odbędzie się w 5 kategoriach:
– „Skrzat” klasy I – III SP (ur. nie wcześniej niż w 2008r.),
– „Orlik” klasy IV-VI SP (ur. nie wcześniej niż w 2005r.),
– „Junior” klasy VII SP, II i III gimn. (ur. nie wcześniej niż w 2002r.),
– kobiety „Open”,
– mężczyźni „Open”.
Drużyny będą mogły zgłaszać się tylko do 11 maja 2018 r. (zgłoszenia dokonuje wyłącznie dorosły opiekun). Co ważne, nie będzie możliwości zapisania zespołu w dniu turnieju.
Wszyscy zainteresowani powinni zgłosić drużynę wcześniej, bo w każdej kategorii obowiązuje limit do 16 zespołów. Przy okazji serdecznie dziękuję wszystkim, którzy od wielu lat tak mocno wspierają tę inicjatywę oraz angażują się w organizację zawodów – mówi Maciej Małecki.
Zgłoszenia przyjmowane będą w siedzibie w sekretariacie MOSiR Sochaczew (pływalnia Orka – ul. Olimpijska 3) lub w budynku MOSiR przy ul. Chopina 101. Tam dostępne będą formularze zgłoszeń i zgody rodziców, można też je będzie pobrać ze stron internetowych – maciejmalecki.pl, sochaczew.pl, mosir.sochaczew.pl lub z funpage turnieju na facebook. Szczegółowe informacje o zawodach można uzyskać pod nr tel. 46 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: mosirorka@interia.pl

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułe-Deklaracje
Następny artykułPrzygotowania do biegów