Strona główna Kronika kryminalna Czarne chmury nad poszukiwanymi

Czarne chmury nad poszukiwanymi

720
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali tuż przed Wielkanocą trzech poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy trafili do zakładu karnego.
Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn to 37 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew. Był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez prokuraturę za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości. W połowie 2015 roku na terenie powiatu płockiego mężczyzna kierował Volvo. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie dachował. Obrażeń powyżej dni siedmiu doznała wtedy pasażerka auta. Mieszkaniec gminy Sochaczew miał wtedy ponad promil alkoholu w organizmie.
Dzień przed Wielkanocą został zatrzymany przez operacyjnych w swoim domu.
Kolejny zatrzymany tego dnia to 42 – letni mieszkaniec Sochaczewa. Był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, ale także w celu odbycia zastępczej kary aresztu. On również został zatrzymany w domu.
Trzeci poszukiwany zatrzymany przez kryminalnych to 38 – letni sochaczewianin, który trafił do zakładu karnego za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości, mimo orzeczonego wcześniej zakazu sądowego.
Policjanci przypominają, że ukrywanie osoby poszukiwanej jest zabronione i zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot. KPP Sochaczew