Strona główna Powiat 195 wymarzonych ogródków

195 wymarzonych ogródków

653
0
PODZIEL SIĘ
Aż 195 prac z 19 szkół i placówek oświatowych wpłynęło na organizowany po raz pierwszy przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie konkurs plastyczny „Mój wymarzony ogródek”. Organizowany jest on w ramach jubileuszowych XXV Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości – Sochaczew 2018, które odbędą się w Sochaczewie 29 kwietnia przy ul. Głowackiego. Wtedy też poznamy laureatów plastycznej rywalizacji.
Konkurs zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji. Skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego. Zainteresowanie było ogromne. Do komisji konkursowej wpłynęły prace plastyczne ze szkół podstawowych w: Kozłowie Szlacheckim, Kurdwanowie, Rybnie, Lasocinie, Brochowie, Śladowie, Nowej Suchej, Giżycach, nr 1 w Sochaczewie, nr 3 w Sochaczewie, nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie, nr 6 w Sochaczewie, Żukowie, Gawłowie, Teresinie, Wymysłowie, Kapturach, jak również z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie oraz z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach.
Jury w składzie: Katarzyna Kajak – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie; Marcin Odolczyk – rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Sochaczewie i Anna Syperek– inspektor w Powiatowym Zespole Edukacji w Sochaczewie obradowała w miniony wtorek, 10 kwietnia w Starostwie Powiatowym. Postanowiono podzielić prace na 3 kategorie: klasy 0-III, klasy IV-VI, a także klasy VII SP, II i III gimnazjum. Po analizie i pochyleniu się na każdą z konkursowych prac, ostatecznie komisja nagrodziła aż 44 z nich. Przyznano wyróżnienia, nagrody za zajęcie miejsc na podium i 2 nagrody specjalne.
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni zostaną poinformowani o wynikach konkursu i zaproszeni na rozstrzygnięcie, które zaplanowano ok. godz. 11.30 na scenie podczas Targów Rolnych – 29 kwietnia w Sochaczewie przy ul. Głowackiego. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom szkolnym za zainteresowanie dzieci konkursem.
Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHurtownia fajek w stodole
Następny artykułPasjonatki nagrodzone