Strona główna Iłów Remonty najważniejsze

Remonty najważniejsze

621
0
PODZIEL SIĘ
W czasie ostatniej sesji Rady Gminy Iłów, 22 marca, radni najwięcej czasu poświęcili sprawom planowanych modernizacji i rozbudowy dróg wojewódzkich na terenie gminy. Zapoznali się z informacją na rok bieżący i decyzjami, jakie zapadły w tym temacie.
Ponadto przedstawiona została informacja Starostwa Powiatu Sochaczewskiego o planach i realizacji remontów dróg powiatowych na terenie gminy w najbliższych miesiącach. Roman Kujawa, wójt gminy Iłów przedstawił dane odnośnie remontów dróg gminnych. Jak zaznaczy drogi na terenie gminy są priorytetem i decydują w poważnym stopniu o rozwoju.
Ponadto radni skorygowali budżet bieżący gminy, poprawiono uchwałę w sprawie podziału gminy na obwody głosowania oraz przyjęli program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Iłów w 2018 roku.
Została także podjęta uchwała w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w 2019 roku. Ostatnimi z uchwał przegłosowanych na sesji były zmiany w sprawie zasad wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez gminę Iłów oraz wypłacania dodatku mieszkaniowego.
BN
fot. Pixabay
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPonieśli krzyż
Następny artykułOtwarcie świetlicy