Strona główna Młodzieszyn Otwarcie świetlicy

Otwarcie świetlicy

645
0
PODZIEL SIĘ
W Mistrzewicach 9 marca odbyło się otwarcie i poświęcenie świetlicy wiejskiej po kapitalnym remoncie, który wykonano ze środków finansowych z funduszu sołeckiego wsi Mistrzewice oraz z budżetu gminy Młodzieszyn.
Monika Pietrzyk, wójt gminy, przywitała zaproszonych gości, wśród których byli radni gminy Młodzieszyn oraz mieszkańcy wsi. Wójt przedstawiła, na czym polegał remont, jego koszty i dalsze plany związane z uporządkowaniem terenu wokół świetlicy.
Wójt Monika Pietrzyk podziękowała Piotrowi Stelmachowi, radnemu z Mistrzewic, który dołożył wszelkich starań, aby remont został wykonany. Następnie głos zabrał ksiądz proboszcz Dariusz Kuźmiński, który wyraził swoje zadowolenie z tego, że w naszej gminie jest coraz więcej miejsc, w których mogą się spotykać mieszkańcy, po czym poświęcił świetlicę.
Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Ze świetlicy mogą korzystać wszyscy mieszkańcy, można w niej zagrać w bilard, w tenisa stołowego i zorganizować imprezę, a także w ciągu dnia skorzystać z komputerów, które przekazał poseł Maciej Małecki, za co serdecznie dziękujemy.
UG Młodzieszyn