Strona główna Sochaczew miasto Licealna zamknięta

Licealna zamknięta

628
0
PODZIEL SIĘ
W poniedziałek, 26 marca, rozpoczęła się przebudowa Licealnej. A to oznacza, że do zakończenia inwestycji będzie ona zamknięta dla ruchu i zacznie obowiązywać na niej czasowa organizacja ruchu.
Remontowana droga będzie wyłączona z ruchu w obu kierunkach, na pełnym odcinku przez cały czas realizowania inwestycji – od skrzyżowania z ulicami 15 sierpnia i Traugutta do ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wyjątek stanowić będzie dojazd do posesji znajdujących się przy Licealnej. Ulica Wojska Polskiego, krzyżująca się z remontowaną drogą, pozostanie otwarta w obu kierunkach. Z kolei przylegająca do Licealnej ul. Dąbrowskiego będzie ślepa. Objazdy będą przebiegać ulicami Piłsudskiego, Ziemowita i Traugutta.
Zmienią się także trasy autobusów Zakładu Komunikacji Miejskiej. Jak poinformował nas Krzysztof Sieczkowski, dyrektor ZKM, sytuacja będzie wyglądać tak samo, jak w przypadku remontu ronda przy wiadukcie. Wszystkie linie autobusowe, których trasa przebiega ulicą Licealną, będą kursowały do stacji PKP ulicami 15 Sierpnia i Łuszczewskich. Trasy autobusów jeżdżących ul. Piłsudskiego nie ulegną zmianie.
opr. dot
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPokonali Ukrainę
Następny artykułSochaczewianin na Bielanach