Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

909
0
PODZIEL SIĘ
Bez prawka
Janów
W ręce sochaczewskiej drogówki wpadł 40-letni mieszkaniec Sochaczewa, który próbował kierować citroenem nie posiadając do tego uprawnień. Do kontroli drogowej doszło 19 maca w Janowie, w gminie Młodzieszyn.
Święta za kratami
Plecewice
W poniedziałek, 19 marca, policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pobawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Plecewicach.
Bomba na polu
Lisice
Policjanci zostali powiadomieni, że podczas prac na polu w Lisicach odnaleziono niewybuch. Na miejsce wezwano saperów Inowrocławia. Do czasu przybycia żołnierzy teren zabezpieczali funkcjonariusze KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło 20 marca.
Nie popali
Wólka Smolana
Policjanci z posterunku w Młodzieszynie podczas legitymowania 22-letniego mieszkańca gminy Brochów znaleźli lufkę nabitą marihuaną. Zdarzenie miało miejsce 20 marca.
Znikający wykrywacz
Sochaczew
Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy jednego z domów przy ulicy Kochanowskiego. Łupem złodziei padał wykrywacz metalu. Do kradzieży doszło 21 marca.
Zasnął na chodniku
Sochaczew
W czwartek,22 marca, policjanci zostali powiadomieni o osobie leżącej na chodniku przy ulicy Piłsudskiego. Na miejscu zastano nietrzeźwego mieszkańca Wyszogrodu, którego odwieziono do KPP Sochaczew w celu wytrzeźwienia.
Pozbawiony waluty
Mizerka
Obywatel Ukrainy powiadomił policję zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu pieniądze w obcej walucie. Do zdarzenia doszło 23 marca w Mizerce.
Na gorącym uczynku
Sochaczew
Obsługa jednego z marketów przy Al. 600-lecia złapała złodzieja sklepowego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ukarali mężczyznę mandatem. Interwencja miała miejsce 23 marca.
Wódka szkodzi
Sochaczew
W sobotę, 24 marca, policjanci zostali wezwani do interwencji w związku ze spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Na miejscu okazało się, że legitymowany przez nich 33-latek jest poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego.
Głupota kosztuje
Sochaczew
W Al. 600-lecia policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, za co został ukarany mandatem. Do zdarzenia doszło 24 marca.
Czołówka z sarną
Stegna
Mieszkaniec Słubic powiadomi policję o kolizji z sarną, która wbiegła na jezdnię wprost pod jego samochód.. Do zdarzenia doszło 25 marca w Stegnie.
opr. es