Strona główna Rybno Grali o puchar wójta

Grali o puchar wójta

609
0
PODZIEL SIĘ
W Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego 22 marca odbył się I Wielkanocy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rybno. Zawody z zorganizowała Gmin Rybno oraz Uczniowski Klub Sportowy Feniks Rybno.
Do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Najlepszym zespołem w klasyfikacji punktowej spotkania okazała się pierwsza drużyna z Akademii Piłkarskiej z Sochaczewa, tuż za nią uplasowali się zawodnicy z Klubu Sportowego Piast Feliksów, trzecie miejsce zajęła druga drużyna z Akademii Piłkarskiej z Sochaczewa. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, natomiast wszyscy uczestnicy spotkania nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami.
Wspaniałymi upominkami i statuetkami uhonorowano trzech młodych piłkarzy. Najlepszym zawodnikiem uznano Jakuba Woźnickiego, który otrzymał piłkę z podpisami zawodników Legii Warszawa. Na najlepszego obrońcę wybrano Michała Pytkowskiego, który otrzymał koszulkę Legii Warszawy z podpisem zawodnika Inaki Astiza. Natomiast najlepszym bramkarzem spotkania został Kacper Pisarek, otrzymując rękawicę bramkarza z podpisem Arkadiusza Malarza. Nagrody ufundował Grzegorz Kropiak, wójt gminy Rybno.
Ewelina Lewandowska