Strona główna Brochów Debata ewaluacyjna w Brochowie

Debata ewaluacyjna w Brochowie

722
0
PODZIEL SIĘ

W Urzędzie Gminy Brochów  20 marca odbyła się debata ewaluacyjna, która była podsumowaniem realizacji wniosków złożonych przez mieszkańców gminy podczas na debaty w czerwcu 2017 roku. W spotkaniu z policjantami wzięły udział 22 osoby.
W południe w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brochowie odbyła się debata ewaluacyjna. Podczas spotkania obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie, mł. insp. Marek Wójcik oraz policjanci z Sochaczewa i Młodzieszyna, a także Wójt Gminy Brochów, Pan Piotr Szymański oraz mieszkańcy gminy.
W czerwcu 2017 roku w Brochowie przeprowadzono debatę gminną, podczas której mieszkańcy zgłosili dwa wnioski mające poprawić bezpieczeństwo na terenie ich gminy. Poproszono wtedy policjantów o zwiększenie patroli w rejonie Urzędu Gminy w godzinach wieczorowych oraz umieszczenie tablicy „Czarny Punkt Wodny” w Przęsławicach przy Wiśle. Jest to szczególnie niebezpieczne miejsce, gdzie utonęło już kilka osób.
Wczorajsza debata ewaluacyjna była podsumowaniem działań podjętych przez policjantów na rzecz poprawy bezpieczeństwa we wskazanym rejonie. Kierownik Posterunku Policji w Młodzieszynie, asp. szt. Marcin Kiełbasiński wyjaśnił zgromadzony, w jaki sposób były realizowane wnioski.
Oprócz tego zagadnienia omówiono jeszcze strukturę Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie i Posterunku Policji w Młodzieszynie. Przypomniano zasady działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i zachęcano do instalacji darmowej aplikacji Moja Komenda, która zdecydowanie ułatwi kontakt z dzielnicowym.
KPP Sochaczew
fot. KPP Sochaczew