Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

256
0
PODZIEL SIĘ
Bez badań
Teresin
Policjanci z drogówki zatrzymali 5 marca do kontroli drogowej kierowcę renault clio. Zatrzymali mu dowód rejestracyjny z powodu nieaktualnych badań technicznych wozu.
Łodzianka szarżowała
Karłowo
Do kontroli drogowej została zatrzymana 33-letnia mieszkanka Łodzi, kierująca volkswagenem beetle. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 5 marca.
 Pijany na rowerze
Karłowo
Patrol z sochaczewskiej drogówki zatrzymał 6 marca do kontroli drogowej 56-letniego rowerzystę. Mężczyzna jechał pod wpływem alkoholu. Został ukarany mandatem. Do zdarzenia doszło w Karłowie.
Piknik pod chmurką
Sochaczew
Policjanci ukarali mandatem grupkę osób pijących alkohol ma świeżym powietrzu na Al. 600-lecia. Do zdarzenia doszło 6 marca.
Zatankował i uciekł
Sochaczew
Na stacji paliw przy ul. Żyrardowskiej kierowca mercedesa zatankował olej napędowy. Jednak zamiast zapłacić w kasie odjechał ze stacji. Do kradzieży paliwa doszło 7 marca.
Zapomniał o pupilu
Teresin
Straż Ochrony Kolei miała 7 marca nietypowe zadanie. Pijany mężczyzna jechał pociągiem wraz ze swoim psem. Jednak wysiadając na stacji w Teresinie zapomniał o swym pupilu. Pies pozostał w pociągu. Mężczyzna błyskawicznie otrzeźwiał i zgłosił się po pomoc do sochaczewskich policjantów. Ci nawiązali kontakt z PKP i ustalili, że pies będzie
czekał na właściciela w SOK w Łowiczu. Lekkomyślny podróżny musiał tam pojechać po psiaka.

Wracał na piechotę

Sochaczew
W czasie kontroli drogowej policjanci zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który kierował skodą nie posiadając do tego uprawnień. Okazało się, że również właściciel wozu nie miał aktualnych badań technicznych. Tak więc zatrzymano mu dowód rejestracyjny.
Do kontroli drogowej doszło 8 marca na ul. Chopina.
Na podwójnym gazie
Bronisławy
Policja zatrzymała 53-letniego mieszkańca gminy Rybno, który kierował dodatkowo cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Do ujawnienia zwolennika jazdy na podwójnym gazie doszło 8 marca.
Wpadł z amfą
Kożuszki Parcel
Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 10 marca 20-letniego mieszkańca Sochaczewa z amfetaminą. Mężczyzna handlował w aucie. W trakcie legitymowania okazało się, że 20-latek posiada przy sobie torebkę z narkotykiem. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpotkania z Chopinem
Następny artykułWszyscy pokutujemy