Strona główna Kampinos Zbiórka dużych odpadów

Zbiórka dużych odpadów

142
0
PODZIEL SIĘ
Urząd Gminy Kampinos organizuje odbiór odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio od mieszkańców.
Co musisz zrobić? Wystaw odpady wielkogabarytowe przed bramę – na teren posesji nie wchodzimy. Zadzwoń do UG w Kampinosie pod numer tel. (22) 725 00 40 wew. 228 i zgłoś chęć oddania odpadów wielkogabarytowych – inaczej do Ciebie nie przyjedziemy.
Odbiór odpadów wielkogabarytowych planowany jest w dniach:
20 marca 2018 r. (od godziny 8.00) odbiór z miejscowości: Wiejca, Kampinos A, Kampinos, Podkampinos, Komorów, Koszówka, Granica, Józefów.
21 marca 2018 r. (od godziny 8.00) odbiór z miejscowości: Budki Żelazowskie, Grabnik, Kirsztajnów, Łazy, Łazy Leśne, Pasikonie, Pindal, Prusy, Rzęszyce, Skarbikowo, Strojec, Strzyżew, Szczytno, Wola Pasikońska, Stare Gnatowice, Zawady, Kwiatkówek.
Odpady wielkogabarytowe – to odpady komunalne powstające w naszych domach, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych kontenerach na śmieci. Do tej grupy odpadów zaliczamy: stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, itp.
Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju odpady budowlane i poremontowe, jak również części samochodowe i sprzęty mechaniczne, kosiarki spalinowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
W przypadku niewystawienia odpadów wielkogabarytowych w wyznaczonym terminie, właściciele nieruchomości mogą dostarczyć je we własnym zakresie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. W przypadku złych warunków atmosferycznych planowany termin odbioru ww. odpadów może zostać zmieniony.
Zgłoszenia chętnych do skorzystania z usługi przyjmujemy do dnia 19 marca 2018 r. do godziny 14.00 pod numerem tel. 22 725 00 40 wew. 228.
UG Kampinos
fot. Pixabay