Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

335
0
PODZIEL SIĘ

Mimo zakazu

Erminów

Policjanci z zatrzymali do kontroli drogowej 33–letniego mężczyznę, który kierował kią mimo obowiązującego zakazu sądowego. Do zatrzymania doszło 26 lutego w Erminowie.

Staranował pieszą

Sochaczew

Na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie 61–letni kierowca bmw podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego potrącił 71–letnią kobietę. Piesza została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło 26 lutego.

Buchnęli paszport

Paprotnia

Obywatelka Ukrainy zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej paszport i pieniądze. Kradzież miała miejsce 27 w Paprotni.

Bez prawka

Szymanow

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego hondą. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Do zdarzenia doszło 27 lutego w Szymanowie.

Zaniki pamięci

Sochaczew

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił dyżurnemu KPP, że zauważył brak swojego samochodu na parkingu przed blokiem. Na miejsce został wysłany patrol policji. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze stwierdzili że mężczyzna zaparkował opla corsę w innym miejscu niż zwykle. Interwencji 28 lutego na ul. Wojska Polskiego.

Skok po nawigację

Sochaczerw

Nieznani sprawcy ukradli dokumenty i nawigację satelitarną z dwóch samochodów zaparkowanych na jednej z posesji przy ul. Wita Stwosza w Sochaczewie. Do kradzieży doszło 1 marca.

Ciężka stopa

Kąty

W czwartek, 1 marca, Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który przekroczył pojazdem dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło w Kątach.

Znikająca waluta

Iłów

Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił policję, że nieznany sprawca ukradł należące pieniądze w obcej walucie i telefon komórkowy. Kradzież miała miejsce 1 marca.

Kolekcjoner tablic

Czerwonka – Parcel 

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z samochodu daf. Do zdarzenia doszło w Czerwonce–Parcel.

Skradli dwanaście nogawek

Sochaczew

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie otrzymał zgłoszenie o kradzieży sześciu par spodni ze jednego ze sklepów przy ul. Warszawskiej. Do przywłaszczenia mienia doszło 3 marca.

Stłuczka na Wąskiej

Sochaczew

W sobotę, 3 marca, na ulicy Wąskiej w Sochaczewie   kierująca kią venga doprowadziła do kolizji z peugeot 406. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawczynię zdarzenia mandatem.

Głupota kosztuje

Sochaczew

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu hyundai z powodu przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło 4 marca na ulicy Szymanowskiej w Sochaczewie

Skasował płot

Brochów

W niedzielę, 4 marca, 34-letni mężczyzna kierujący volvo doprowadził do kolizji z audi oraz uszkodził ogrodzenie jednej z posesji posesji. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

opr. atu

fot. KPP Policja