Wyszedł z domu i nie wrócił

Do Komendy Powiatowej Policji wpłynął 30 stycznia sygnał o zaginięciu 36 -letniego Jarosława Grabka. Mężczyzna jest poszukiwany również za pomocą rozplakatowanych na mieście ulotek.
Jednak poszukiwania są nieco utrudnione z uwagi na niewielką ilość informacji na temat zaginionego. Rodzina nie określiła szczegółów dotyczących tego, jak był ubrany i gdzie mieszkał zaginiony, oraz w jakich okolicznościach zaginął. Bliscy nie przekazali też policji jego zdjęcia do publikacji, co mogłoby znacznie pomóc w poszukiwaniach. Jest jednak w miarę precyzyjny rysopis Jarosława Grabka.
Jarosław Grabek ma 181-185 cm wzrostu, waży około 90 kg. Jest średniej budowy ciała. Ma duże dłonie z grubymi, krótkimi palcami. Twarz pełną, tłustą, owalną na długiej szyi, uszy średniej wielkości. Mężczyzna nie ma zarostu, ma krótkie, ciemne włosy z przedziałkiem. Jak wynika z policyjnego rysopisu, oczy ma ciemne, wąsko rozstawione, a czoło niskie. Jarosław Grabek ma średni nos, czerwony z wklęśnięciem na grzbiecie, usta grube, średnie oraz widocznie uzupełnienie uzębienia. Cechą charakterystyczną twarzy są zrośnięte brwi.
Poszukiwania prowadzi jednostka policji KPP Sochaczew, 96-500 Sochaczew ul. Warszawska 23, telefon: (46) 863-72-22, e-mail: dyzurny.kppsochaczew@ra.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz