Strona główna Imprezy Wojownicy dla bohaterów

Wojownicy dla bohaterów

564
0
PODZIEL SIĘ

MMA Od 7 lat, czyli od momentu ustanowienia 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na terenie całego kraju organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i sportowe, mające na celu przywrócić pamięć o bohaterach antykomunistycznego podziemia, usuniętych na długie lata z kart historii Polski.

Od samego początku w obchody tego dnia aktywnie angażuje się Dragon Fight Club Sochaczew, rokrocznie organizując zawody mieszanych stylów walk. VII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w niedzielę 4 marca od godziny 10:30 na hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Tegoroczna edycja zawodów będzie szczególna, stanowi bowiem jednocześnie część obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Sochaczew.

Tego dnia rozegrane zostaną turnieje mieszanych stylów walk (MMA) przeznaczone dla zawodników w różnym wieku i z różnym stażem zawodniczym; towarzyszyć im będą turnieje Brazylijskiego Jiu-Jitsu w formule No Gi (bez kimon).

Serdecznie zapraszamy pasjonatów sportów walki oraz wszystkich, którzy wraz z nami chcą uczcić pamięć Wyklętych.

DFC

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMoskwa w Sochaczewie
Następny artykułPolicja prosi o pomoc