Strona główna Powiat Studniówka w Iwaszkiewiczu

Studniówka w Iwaszkiewiczu

1137
0
PODZIEL SIĘ
Maturzyści z liceum i technikum Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza bal studniówkowy mają już za sobą. Uroczystość odbyła się w sobotę 10 lutego, w domu bankietowym Magnat.
Prowadzący część oficjalną uczniowie Patrycja Karpińska i Paweł Zimochocki, powitali zaproszonych gości: dyrektor szkoły Hannę Bonecką, wicedyrektor Renatę Leśniewską Skoneczną oraz nauczycieli i licznie zebranych rodziców. Szczególnie gorąco zostali powitani bohaterowie wieczoru – tegoroczni maturzyści. W ich imieniu prowadzący podziękowali dyrekcji oraz wszystkim pedagogom za stworzenie w szkole wspaniałej atmosfery, która sprzyja nauce i rozwijaniu zainteresowań. Podziękowania zostały skierowane również do wychowawców klas maturalnych: Doroty Cywińskiej, Justyny Świderskiej, Renaty Leśniewskiej – Skonecznej, Katarzyny Pisarek, Anny Półkośnik i Jarosława Orlikowskiego.
Oficjalnego rozpoczęcia studniówki dokonała dyrektor Hanna Bonecka, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Tradycyjnie pierwszym tańcem był polonez. A potem już mniej tradycyjne tańce do białego rana.
Wszyscy doskonale bawili się przy melodiach nastrojowych i dynamicznych, klasycznych i nowoczesnych.  Po balu studniówkowym naszym maturzystom pozostała intensywna nauka, bo już za 100 dni matura. Życzymy wszystkim powodzenia i połamania piór.
E.S
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJuż po studniówce
Następny artykułKronika kryminalna