Strona główna Kultura Spotkanie pań

Spotkanie pań

704
0
PODZIEL SIĘ
Tradycją stało się od pewnego czasu, że mieszkanki wsi Kożuszki Parcel, w gminie Sochaczew, spotykają się przy kawie podczas Dnia Kobiet. Jest to okazja do bliższego poznania się.
Takie spotkania miały już miejsce dwukrotnie i cieszyły się sporym zainteresowaniem, w pierwszym uczestniczyło ponad 50 mieszkanek. Panie spotykały się dotychczas w „Leśnym Uroczysku” – oczywiście w Kożuszkach, dzięki uprzejmości państwa Sierocińskich. We wsi jest jeszcze jedno gospodarstwo agroturystyczne „Jeziorany”, w tym roku jego właściciele, państwo Zborowscy, wyrazili chęć zaproszenia mieszkanek wsi w swoje progi.
Stąd też wszystkie mieszkanki Kożuszek Parcel mogą się już dziś czuć się zaproszone na to spotkanie. Tym razem odbędzie się ono 10 marca, w Jezioranach. Zapraszamy na godzinę 17.00. Tak jak w latach poprzednich, i tym razem obowiązywać będzie symboliczna opłata składkowa na kawę, herbatę i ciastko. Na spotkanie zaprasza sołtys wsi Elżbieta Maciejska, u niej też można dokonywać zapisów na spotkanie, oraz rada sołecka.
BN
fot. Pixabay