Strona główna Brochów Przeciw hejtowi

Przeciw hejtowi

810
0
PODZIEL SIĘ
Wójt gminy Brochów, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brochowie oraz Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie organizują wspólnie drugą edycję kampanii profilaktycznej „Zanim się wkręcisz”, a w niej Konkurs Piosenki Profilaktycznej „Po co nam ten hejt? Jak to wyłączyć?”.
Celem konkursu jest zwrócenie uwagi młodzieży szkolnej na cyberprzemoc, oraz to, jak kształtować swój wizerunek w sieci, rozwijać talenty i integrowanie środowiska młodych internautów.
Konkurs trwa od 8 lutego do 25 maja br. Karty zgłoszeń do prac zespołowych przyjmowane są do 23 marca. Natomiast teksty piosenek trzeba dostarczać najpóźniej do 20 kwietnia.
W konkursie mogą brać udział utwory napisane do popularnej melodii lub autorskiej muzyki. Utwory będą oceniane przez komisję konkursową. Oceni ona pomysł, wykonanie, estetykę, staranność prezentacji, a także walory artystyczne i zgodność z tematyką konkursu.
Finał konkursu wraz z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 25 maja w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie.
BN

fot. Pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWójt wyróżnił najlepszych
Następny artykułBank odblasków