Strona główna Kronika kryminalna Policja prosi o pomoc

Policja prosi o pomoc

1075
0
PODZIEL SIĘ
W sytuacji, kiedy można znaleźć rozwiązania spraw kryminalnych, bądź dostępne policji materiały są niewystarczające, kryminalni poszukują świadków zdarzenia lub wsparcia w rozwiązaniu problemów.
W ostatnich tygodniach Komenda Powiatowa policji w Sochaczewie skierowała dwa apele do mieszkańców gmin powiatu sochaczewskiego. W pierwszym policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny podejrzewanego o rozbój. Policyjni dochodzeniowcy dysponują wizerunkiem mężczyzny dostępnym z kamery monitoringu.
Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że nieznany sprawca napaści zaatakował 24 listopada ubiegłego roku w sklepie w Bielicach. Mężczyzna pokazany na zdjęciu, jak zeznała sprzedawczyni, po wejściu do środka zagroził jej użyciem niebezpiecznego narzędzia i zażądał wydania pieniędzy.
Teraz policja poszukuje tego napastnika i prosi osoby, które rozpoznają przestępcę, o ujawnienie jego tożsamości bądź też wskazanie miejsca, gdzie mógłby przebywać. Osoby te proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, ul. Warszawska 23, lub kontakt telefoniczny pod nr (46) 863 72 62, 863 72 61, 863 72 60 lub 997.
Policjanci proszą również o pomoc wyjaśnieniu okoliczności śmierci 81-letniego Emilio A., mieszkańca Iłowa. Mężczyzna w nieznanych okolicznościach stracił życie. Jego ciało znalezione zostało 30 stycznia rano na drodze w Przejmie. Prawdopodobnie 81-latek brał udział w wypadku, w wyniku którego poniósł śmierć. Policja podejrzewa, że został w nocy potrącony przez jakiś samochód. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Policja prosi o kontakt osoby, które mają wiedzę na temat okoliczności śmierci mężczyzny, mogły być świadkami tego zdarzenia, lub wiedzą coś na temat wypadku.
Informacje na ten temat należy przekazać funkcjonariuszom Posterunku Policji w Iłowie, ul. Rynek Staromiejski 20A lub telefonicznie na nr (46) 863 73 54, 694 488 107.
BN
Fot. KPP Policja
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWojownicy dla bohaterów
Następny artykułUrodzaj na dilerów