Strona główna Teresin Plany seniorów

Plany seniorów

528
0
PODZIEL SIĘ
Klub Seniora „Radosna Jesień” to chyba jedna z najprężniej działających tego typu organizacji na Mazowszu. Pomysłów i przedsięwzięć jest naprawdę sporo. Teresińscy seniorzy także na ten miesiąc mają bogate plany.
W piątek, 9 lutego, spotykają się w ramach działania „Kino za rogiem” dla Seniorów – godzinie 13.30. Z kolei 22 lutego, w czwartek o godzinie 17.00 w „Leśnym Zaciszu” odbędzie się zebranie członków Klubu Seniora. Dwa dni potem, w sobotę 24 lutego zaplanowano wyjazd do Teatru Dramatycznego w Płocku na sztukę „Pierwsza Miłość”.
Ponadto na seniorów czekają zajęcia gimnastyczne, które odbywają się w poniedziałki (grupa I) o godz. 16.00 oraz w czwartki (grupa II) o godzinie 15.30 w sali korekcyjnej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie.
Znane są też godziny rozpoczęcia zajęć z języka angielskiego dla seniorów, które również odbywają się w jednej z sal konferencyjnych GOSiR, w soboty: grupa I (dla początkujących) – godzina 9.00, grupa II (dla początkujących) – godzina 10.00, grupa III (dla zaawansowanych) – godzina 11.00.
Odol

fot Pixabay