Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

914
0
PODZIEL SIĘ
Stracił pieniądze
Janów
Nieznany sprawca ukradł 80-letniemu mieszkańcowi Janowa w gminie Brochów kasetkę z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło 29 stycznia w Janowie.
Złodziej będzie kosił
Sochaczew
Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że z budynku gospodarczego na ulicy Granicznej skradziono podkaszarkę i kosiarkę spalinową. Do zdarzenia doszło 29 stycznia
 Pijani rodzice
Dachowa
Policjanci zostali wezwani 30 stycznia przez pracownika GOPS, gdyż podejrzewali, że pijani rodzice zajmują się dziećmi. Policjanci zbadali ich alkotestem i okazało się, że małżonkowie mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieci przekazano pod opiekę babci.
Pijany spioch
Sochaczew
Policjanci zauważyli śpiącego mężczyznę na jednej z miejskich ławek. Z powodu zimowej aury stwierdzili, że nie było innego sposobu zapewnienia pijanemu bezpieczeństwa, stąd też zawieziony został do aresztu w KPP do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 31 stycznia.
Bez uprawnień i we wraku
Sochaczew
Na Alei 600-lecia został zatrzymany przez patrol drogowy mieszkaniec gminy Teresin. Kierował on audi mimo cofniętych uprawnień. Zatrzymano prawo mu jazdy, a także dowód rejestracyjny z powodu złego stanu technicznego auta. Pojazd administracyjnie usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło 2 lutego.
Kolizja na drodze
Brzozowiec
Kierowca volkswagena jetta zderzył się 2 lutego z innym pojazdem. Po czym stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala w Sochaczewie trafiła pasażerka volkswagena, ale po otrzymaniu doraźnej pomocy wróciła do domu. Ze względu na uszkodzenia powstałe w kolizji policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta.
Sprawca uciekł
Sochaczew
Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że osoba kierująca nieustalonym pojazdem doprowadziła do kolizji z jej opelem corsą. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku. Do kolizji doszło 3 lutego na ulicy Narutowicza.
Pijany z amfą
Sochaczew
Na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę. 26-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Znaleźli przy nim amfetaminę. Do zdarzenia doszło 4 lutego.
Wjechał do rowu
Topołowa
Podczas wyprzedzania na drodze koło Topołowej 24-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do wypadku tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło 4 lutego.
oprac. BN