Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

974
0
PODZIEL SIĘ
Zderzyły się dwa auta
Sochaczew
Kierowca renault megane na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z mercedesem vito. Do zdarzenia doszło13 lutego, przed godziną 17.00 na ulicy Wyszogrodzkiej. Po zderzeniu samochód osobowy znalazł się częściowo na lewym boku w przydrożnym rowie. Wewnątrz pojazdu pozostawał poszkodowany, przytomny kierowca. Autem dostawczym podróżowały cztery osoby. Wszystkie wysiadły o własnych siłach, ale dwie z nich uskarżały się na doznane w wyniku zdarzenia dolegliwości. Kierowca renault został wydobyty z samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych, a następnie wyniesiony na noszach typu deska. Trafił on do szpitala. Strażacy zabezpieczyli samochody przed wyciekiem płynów eksploatacyjnych.
Wypadek na skrzyżowaniu
Sochaczew
Kobieta kierująca oplem vectrą wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. W wyniku tego poszkodowany został kierowca golfa. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od obu pojazdów. Do zdarzenia drogowego doszło 14 lutego na ulicy Warszawskiej.
Włam do piwnicy
Sochaczew
Nieznani sprawcy włamali się 14 lutego do piwnicy na ulicy Kochanowskiego. Wynieśli z niej mienie należące do mieszkanki Sochaczewa.
Kierował z zakazem
SZymanów
Mieszkaniec Teresina siadł za kierownicę citroena pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami. Wpadł 15 lutego w czasie rutynowej kontroli drogowej. Kierowcy uniemożliwiono dalszą jazdę. Jego pojazd policjanci usunęli z drogi i odholowali na parking depozytowy. Do kontroli drogowej doszło w Szymanowie
Pijany na rowerze
Teresin
Policjanci zatrzymali 16 lutego 59-latka, który, mimo obowiązującego go sądowego zakazu kierowania rowerami, jechał jednośladem. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1 promil w organizmie. Do kontroli drogowej doszło w Teresinie.
Seryjne włamanie
Sochaczew
Nieznany sprawca włamał się do trzech pojazdów dostawczych marki Mercedes. Ukradł z nich radioodtwarzacze, akumulatory i podnośnik. Do zdarzenia doszło 16 lutego na ulicy Spartańskiej.
Rozwalił wiatę
Młodzieszynek
Kierownik stacji paliw powiadomił, że kierowca ciągnika siodłowego z naczepą uszkodził mu słup wiaty. Sprawcę ukarano mandatem. Do zdarzenia doszło 17 lutego w Młodzieszynku.
Zatrzymali wrak
Sochaczew
Policjanci w czasie kontroli drogowej 18 lutego zatrzymali kierowcę hondy civic. Zatrzymali mu dowód rejestracyjny od pojazdu z uwagi na zły stan techniczny pojazdu. Do kontroli doszło na ulicy Gawłowskiej.
Oprac. BN