Strona główna Wyszogród Już po studniówce

Już po studniówce

590
0
PODZIEL SIĘ
Na początku lutego przyszli maturzyści z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie bawili się na studniówkowych balu. W tym roku impreza odbyła się w restauracji „Siódme Niebo” w Czerwińsku.
W zabawie uczestniczyło w sumie 205 osób – uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rady rodziców. Przed tradycyjnym polonezem rozpoczynającym studniówkę wręczone zostały podziękowania i kwiaty nauczycielom przygotowujących uczniów do czekającej ich niebawem matury. Poza dyrektor szkoły, Joanną Misiakowską, specjalnie uhonorowano Katarzynę Smardzewską, Annę Szmulewicz, Małgorzatę Kińską, Julitę Wisławską, Izabelę Jeznach i Tomasza Zagrobę. Uczniowie podziękowali też radzie rodziców, która włożyła wiele wysiłku w oprawę balu.
Dla wszystkich gości Magdalena Sołtysiak zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz „”Niech żyje bal”. Na parkiet ruszyli do poloneza uczniowie trzech klas liceum ogólnokształcącego, dwóch klas technikum oraz słuchacze liceum dla dorosłych. Potem królowało disco z lat 80. i 90., ale także współczesna muzyka popularna. Zabawa trwała do rana.
To była wspaniała zabawa, która u nas zakończyła nie tylko karnawał, ale też swobodniejsze imprezy. Już w tej chwili trwa odliczanie do matury. A i w samej szkole przybywa nam wiele imprez – mówi Joanna Misiakowska.
Już w marcu Targi Edukacyjne. Potem duży konkurs międzyszkolny w cyklu „Mam Talent” oraz występy Grupy Artystycznej z Zespołu Szkół na Międzynarodowy Dzień Kobiet. Zaczęły się też przygotowania do kolejnej edycji Nadwiślańskiego Dyktanda. Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem, polskim językoznawcą, odbędzie się po raz piąty.
BN
Fot. ZS Wyszogród
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrwa przeprowadzka
Następny artykułStudniówka w Iwaszkiewiczu