Strona główna Sochaczew miasto Bezpłatne szkolenie

Bezpłatne szkolenie

669
0
PODZIEL SIĘ
Referat Obsługi Inwestora i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Sochaczewie zaprasza osoby planujące założyć własną firmę, a także już działających przedsiębiorców na spotkanie informacyjno-szkoleniowe na temat zakładania, prowadzenia i zarządzania własną działalnością gospodarczą.
Szkolenie poprowadzą eksperci z Fundacji Tax Care Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Podczas spotkania dowiecie się Państwo, jak zwiększyć zysk we własnej firmie, jak uniknąć najczęstszych błędów oraz co decyduje o sukcesie firmy.
Tematyka szkolenia: wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej, finanse w firmie, formy opodatkowania, źródła finansowania, pomoc w pozyskaniu środków unijnych, podstawowe zasady rozliczeń księgowych i podatkowych, JPK_VAT oraz porady prawne.
Spotkanie odbędzie się 1 marca o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Sochaczewie przy ulicy 1 Maja 16 (I piętro). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 46 862-22-35 wew. 307 do 28 lutego.
UM Sochaczew
fot. Pixabay