Strona główna Rybno Bal seniorów na sto par

Bal seniorów na sto par

624
0
PODZIEL SIĘ
W sobotę, 20 stycznia, w OSP w Rybnie odbył się Trzeci Bal Seniora 55+, organizowany przez Stowarzyszenie Seniorów Gminy Rybno, przy wsparciu Grzegorza Kropiaka – wójta Gminy Rybno, Alberta Szułczyńskiego – dyrektora GBP w Rybnie, i Mieczysława Zielińskiego – prezesa OSP w Rybnie. Zaproszeni goście, seniorzy z gminy Rybno oraz ich przyjaciele przybyli na salę balową na godzinę 19.00.
Każda z pań została powitana przez wójta piękną różą. Po zajęciu miejsca za stołami, nastąpiło oficjalne otwarcie balu. Wiesława Papiernik – prezes Stowarzyszenia Seniorów Gminy Rybno, w asyście wójta Gminy Rybno oraz dyrektora biblioteki życzyli zebranym udanej zabawy aż do białego rana.
Na Trzeci Bal Seniora 55+ w Rybnie przybyło prawie 200 osób, co pokazuje, jak ważna jest w dzisiejszych czasach troska o seniorów i jak oni sami pragną takich spotkań.
Bal ten był wyjątkowy, gdyż zbiegł się z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Dlatego też po północy wójt Gminy Rybno złożył wszystkim babciom i dziadkom obecnym na sali serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności za pielęgnowanie kolejnych pokoleń. Bycie Babcią i Dziadkiem to nie tylko obowiązek i wyzwanie bycia dobrym przykładem dla wnucząt, ale przede wszystkim niezwykły zaszczyt i radość z ich posiadania.
Dziękujemy za obecność wszystkim uczestnikom balu. Dziękujemy również wspaniałej obsłudze,   Zarządowi OSP Rybno za udostępnienie sali i wsparcie organizacyjne. Nade wszystko dziękujemy wszystkim Seniorom z naszej Gminy za podejmowanie wszelkich wysiłków w propagowaniu dobrych inicjatyw obywatelskich oraz zespołowi muzycznemu za porwanie do tańca wszystkich balujących tej nocy w rybnowskiej remizie.
Jak widać, Bal Seniora 55+ na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminy Rybno. Kolejny raz bowiem zgromadził wspaniałych ludzi, chętnych do zabawy i integracji.
Urząd Gminy Rybno