Strona główna Teresin Pomoc dla pogorzelców

Pomoc dla pogorzelców

167
0
PODZIEL SIĘ

To ważna informacja dla wszystkich ludzi dobrego serca. Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Teresinie zwraca się z prośbą o pomoc dla rodziny z Pawłowic, która w wyniku pożaru domu straciła cały dorobek życia. Ośrodek prosi o wpłaty dobrowolnych kwot na nr konta: 37 9284 0005 0000 0912 2000 0060 z dopiskiem: „Pogorzelcy – Pawłowice”.

Przekazane środki pieniężne będą przeznaczone na remont budynku. – W imieniu rodziny dotkniętej tragedią, Ośrodek Pomocy Społecznej w Teresinie serdecznie dziękuje ofiarodawcom – mówi Jolanta Linard, dyrektor GOPS.

Przypomnijmy, w nocy z 12 na 13 grudnia 2017 roku doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Pawłowicach 71. Na szczęście nikomu z zamieszkałych nic się nie stało. Dzięki sprawnej akcji kilku jednostek OSP, w tym m.in. Niepokalanowa, Paprotni i Teresina, udało się ugasić pożar na poziomie strychu. Niestety, dom absolutnie nie nadaje się do zamieszkania. Tymczasem godna pochwały jest szybka reakcja Gminy Teresin, dzięki której pokrzywdzone osoby, do czasu wyremontowania dotkniętego pożarem domu, zakwaterowano w mieszkaniu zastępczym. Teraz nasza kolej, by wesprzeć tych, których dotknęło nieszczęście.

odol

fot.Pixabay