Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

154
0
PODZIEL SIĘ
PAP/Darek Delmanowicz

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Obsługa sklepu przy ulicy Targowej zatrzymała mieszkańca Sochaczewa na kradzieży sklepowej. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Do zdarzenia doszło 2 stycznia.

Podwójny pech

SOCHACZEW Podczas kontroli drogowej na ulicy Fabrycznej w Sochaczewie w ręce policjantów wpadł 42-letni mężczyzna kierujący dacią logan. Okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a na dodatek był poszukiwany przez policję w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Do zatrzymania doszło 2 stycznia.

Bez prawka

SOCHACZEW W środę, 3 stycznia, na ulicy Młynarskiej policja zatrzymała 55-letniego mężczyznę, który kierował daewoo matizem, nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Do podobnego zdarzenia doszło dzień później na ulicy Wąskiej, gdzie w ręce policji wpadł 30-letni mieszkaniec Sochaczewa, który bez uprawnień kierował bmw.

Skok po wiertarkę

SOCHACZEW Nieznani sprawcy włamali się do jednego z budynków przy ulicy Chemicznej. Łupem złodziei padły elektronarzędzia. Do kradzieży doszło 5 stycznia.

Kolizja na parkingu

SOCHACZEW Na parkingu przy ulicy Hubala w Sochaczewie kierujący renault scenic doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca kolizji został jednak bardzo szybko ustalony przez policję i ukarany mandatem. Zdarzenie miało miejsce 5 stycznia.

Znikający węgiel

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się 6 stycznia do jednego z garaży przy ulicy 15 Sierpnia. Włamywacz wyniósł znajdujący się w pomieszczeniu węgiel.

Zapomniał zapłacić

JANÓW Policja poszukuje kierowcę seicento, który 6 stycznia na stacji benzynowej w Janowie zatankował paliwo i odjechał, nie uiszczając opłaty.

Stłuczka w Kątach

KĄTY W niedzielę, 7 stycznia w Kątach doszło do kolizji drogowej. Jak wynika z ustaleń policji, 18-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierujący peugeotem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z volkswagenem bora.

Jak pech to pech

SOCHACZEW Na ulicy Wyszogrodzkiej patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał do kontroli 33-letniego mieszkańca gminy Brochów. Okazało się, że kierowca próbował jechać fiatem sienna, mając ponad 2 promile alkoholu. Jakby tego było mało, miał również zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 7 stycznia.

opr. atu

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSkoki i polityka
Następny artykułPrzełożony mecz