Strona główna Kultura Ruszyły zapisy na warsztaty artystyczne w SCK

Ruszyły zapisy na warsztaty artystyczne w SCK

54
0
PODZIEL SIĘ

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza od 15 do 19 stycznia do udziału w Zimowych Warsztatach Artystycznych. Będą one miały charakter twórczo-edukacyjny.

Oferta zajęć jest bogata, więc każdy na pewno wybierze coś interesującego dla siebie. Zadbają o to instruktorzy prowadzący zajęcia z zakresu tańca, teatru, muzyki i malarstwa. Warsztaty artystyczne to doskonała okazja dla dzieci nie tylko na zdobycie i utrwalenie wiedzy, ale też na sprawdzenie własnych umiejętności pod okiem profesjonalistów. SCK oferuje zajęcia plastyczne, szachowe, teatralne, muzyczne i taneczne. Dzieci będą też miały możliwość nauki sztuki origami i rękodzieła artystycznego. Ciekawie zapowiadają się warsztaty sztuki cyrkowej, które poprowadzą artyści ze Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Szczególną atrakcją może okazać się prezentacja ich programów artystycznych. Natomiast ostatni dzień warsztatów poświęcony będzie muzyce, która zabrzmi we wszystkich budynkach SCK. W tym celu zaproszona została Młodzieżowa Orkiestra Dęta prowadzona przez panią Justynę Piątkowską-Duraj. Młodzi muzycy przygotowali na ten dzień wyjątkowy koncert.

Zajęcia będą przebiegały we wszystkich czterech placówkach SCK w tym samym czasie, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00. W siedzibach przy ul.  15 sierpnia 83, Żeromskiego 8 i Chopina 101 przewidywane jest utworzenie czterech grup (po 12 uczestników) natomiast w dawnym Klubie Nauczyciela przy ul. R. Kaczorowskiego w zajęciach będzie mogło uczestniczyć 20 osób. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 70 zł. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są we wszystkich budynkach SCK – od 2 stycznia.  Deklaracje do wypełnienia dostępne są na stronie www.sck.sochaczew.pl.

sochaczew.pl

fot. Pixabay