Strona główna Sport Radni na medale

Radni na medale

74
0

TENIS Ośrodek Kampinos-Sport w Starych Babicach gościł uczestników VII Halowych Mistrzostw Polski Samorządowców w tenisie. Głównym organizatorem była gmina Teresin z wielkim fanem tego sportu, wójtem Markiem Olechowskim na czele. W turnieju wystartowało dwóch naszych reprezentantów. Urząd Miejski w Sochaczewie reprezentował radny Sławomir Dorywalski, a Urząd Gminy Teresin radny Hubert Konecki.

W grze pojedynczej sochaczewianin rywalizował w kategorii 45-55 lat. Wygrał wszystkie swoje mecze bez straty seta i jak najbardziej zasłużenie mógł się cieszyć ze złotego medalu. Najcięższym meczem dla Dorywalskiego był półfinał z Jerzym Bieńkiem. Reprezentant Rzeszowa w pierwszym secie prowadził już 5:0. Nasz tenisista bardzo się zmobilizował i wygrał tę partię w tie-breaku. Hubert Konecki, grając w kategorii open, zajął trzecie miejsce.

Debel Dorywalski/Konecki nie miał równych sobie. Cztery zwycięskie mecze dały naszym tenisistom tytuły Mistrzów Polski.

Imprezę swoją obecnością zaszczycił doskonały polski deblista Mariusz Fyrstenberg, który udekorował medalistów.