Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

231
0
PODZIEL SIĘ
SONY DSC
Czołówka z torem
KOZŁÓW BISKUPI Kierujący toyotą yaris nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z ciężarową scanią. Do zdarzenia doszło 6 listopada w Kozłowie Biskupim.
Slalomem przez wieś
JANÓW Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał 45-letniego mężczyznę, który próbował jechać motorowerem mając ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Do kontroli drogowej doszło w Janowie 6 listopada.
Skok po wkrętarkę
SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany, że z terenu jednej z posesji przy ulicy Inżynierskiej nieznany sprawca ukradł wkrętarkę akumulatorową o wartości kilku tysięcy złotych. Do kradzieży doszło 7 listopada.
Pójdzie siedzieć
PAPROTNIA W ręce sochaczewskich policjantów trafił   mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 7 listopada w Paprotni.
Zaatakowali toyotę
SOCHACZEW Znów dali o sobie znać sochaczewscy wandale. Tym razem   porysowali karoserie toyoty corolli zaparkowanej na ul. Żeromskiego. Do zdarzenia doszło 8 listopada.
Znikające tablice
SOCHACZEW W środę, 8 listopada, złodzieje ukradli tablice rejestracyjne z peugeot 206 zaparkowanego na ul. Sienkiewicza.
Na gorącym uczynku
SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów przy ulicy 1 Maja zatrzymała 15-letniego mieszkaniec Sochaczew na kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło 9 listopada.
Głupota kosztuje
KROMNÓW Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w Kromnowie 29-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który kierując hyundaiem przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli mandat. zatrzymanie miało miejsce 10 listopada. karny.
Portfel wyparował
SOCHACZEW W sobotę , 11 listopada, dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany, że nieznany sprawca ukradł portfel pozostawiony w szafce pracowniczej. Do zdarzenia doszło w jednej z firm mieszczących się przy na Olimpijskiej.
Wypadek na pasach
PAPROTNIA W sobotę, 11 listopada, Paprotni doszło do potrącenia pieszego. Z ustaleń policji wynika, że 55-letni mieszkaniec gminy Teresin, który kierował mitsubishi, potrącił na przejściu dla pieszych obywatela Ukrainy. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala w Sochaczewie. Do wypadku doszło na ul. o. Maksymiliana Kolbego.
Trafił w znak
TERESIN W Teresinie 47-letni kierowca toyoty Yaris w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożny znak. Do zdarzenia doszło 12 listopada.
Podwójny pech
KOZŁÓW SZLACHECKI Patrol drogówki zatrzymał w Kozłowie Szlacheckim 41-letniego mieszkańca Sochaczewa, który próbował jechać fiatem punto mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek okazało się, że posiada on czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w12 listopada.
opr. es.