Strona główna Brochów Wójt zaprasza na rozmowy

Wójt zaprasza na rozmowy

112
0
PODZIEL SIĘ
Od 16 do 25 października odbędzie się cykl jesiennych spotkań Piotra Szymańskiego, wójta gminy Brochów, z mieszkańcami.
Zebrało się sporo spraw i tematów do omówienia i przedstawienia mieszkańcom. Potrzebna jest mi ich opinia i pomysły. Mamy zebraną nadwyżkę budżetową i warto ustalić, na co ją wydać z korzyścią dla wszystkich. Liczę na to, że jak zwykle mieszkańcy stawią się w komplecie – mówi wójt Szymański.
Pierwsze spotkania zaplanowane są w Szkole Podstawowej w Lasocinie oraz w OSP w Wólce Smolanej.   Na spotkanie 15 października, o godzinie 17.00, zapraszani są mieszkańcy: Famułek Brochowskich, Andrzejowa, Brochocina, Sianna i Lasocina. Do OSP tego samego dnia, ale dwie godziny później, wójt zaprasza mieszkańców Wólki i Olszowca.
Następne spotkanie 17 października o godzinie 18.00 w OSP w Brochowie dla mieszkających w Brochowie, Janowie i Malanowie. Następnego dnia spotkanie w Konarach w Domu Wiejskim, a 19 października w OSP w Śladowie.
Przez następne trzy dni – 23-25 października wójt spotka się z mieszkańcami Tułowic, Górek, Łasic, Wilczy Tułowskich i Śladowskich w Domu Kultury w Tułowicach, w OSP w Przęsławicach i Plecewicach oraz w ostatnim dniu cyklu spotkań z mieszkańcami: Miszor i Famułek Królewskich w OSP Miszory, a Kromnowa, Gorzewnicy, Piasków Królewskich i Duchownych w OSP w Kromnowie.
BN