Strona główna Sochaczew gmina Konserwator nie wójt

Konserwator nie wójt

135
0
PODZIEL SIĘ
Mieszkańcy gminy zgłaszają często kwestie awarii oświetlenia. Tych zgłoszeń przybywa zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.
To mieszkańcy powinni zgłaszać problem awarii oświetlenia w gminie, ale nie wójtowi, tylko konserwatorowi. Zapominają o tym i dzwonią nie tam, gdzie mogą uzyskać pomoc, a do sekretariatu urzędu. Zakład Gospodarki Komunalnej, ani wójt, czy inny urzędnik gminy nie jest w stanie nadzorować non stop oświetlenia gminnego. Przypominam więc mieszkańcom, że to oni powinni zgłaszać sygnały o awariach bezpośrednio do konserwatora, który za to odpowiada i usuwa uszkodzenia w ciągu 24 godzin – stwierdził Mirosław Orliński, wójt gminy Sochaczew.
Dodał jednocześnie, że w gminie Sochaczew będą prowadzone prace nad ulokowaniem nowych lamp ulicznych i wymianie starych, zużytych na nowe. Część prac ma być wykonana jeszcze jesienią.
Zgłoszenia do konserwatora oświetlenia ulicznego w gminie Sochaczew można składać całą dobę po nr 698 088 755, 606 663 186 oraz na nr Urzędu Gminy 46 864 26 33 od godziny 8.00 do 16.00.
BN