Strona główna Sport Mocno powiało

Mocno powiało

53
0
PODZIEL SIĘ

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa

Piłkarze z Iłowa rozkręcili się i powalają kolejne przeszkody na ligowej drodze. W ostatni weekend rywalizowali na wyjeździe z Wichrem Cieszewo. Po meczu okazało się, że to tylko lekki zefirek był, który został zdmuchnięty przez futbolistów Tomasza Trafalskiego.

Aż 6 z 12 zdobytych goli strzelił Rafał Trakul. Wysokie zwycięstwo na pewno cieszy. Chociaż nie można zapominać, że sobotni rywale Unii, to najsłabsza drużyna w płockiej okręgówce, która do tej pory przegrała wszystkie mecze. W meczu na szczycie starły się trzecia z czwartą drużyną w tabeli. Na boisku rywali piłkarze Stegien Wyszogród zremisowali 1:1 ze Startem Proboszczewice.

Wicher Cieszewo – Unia Iłów 2:12 (1:5)

gole: Rafał Trakul (6), Hubert Krasoń (3), Tomasz Trafalski, Mateusz Struzik, Szymon Kamiński

skład: Mateusz Rafalski – Damian Wojciechowski (46′ Mateusz Janicki), Mariusz Kunikowski (60′ Tomasz Trafalski), Łukasz Świątek (80′ Damian Świątek), Piotr Trafalski (58′ Szymon Kamiński), Kamil Wojciechowski, Piotr Chmielak, Mateusz Struzik (75′ Konrad Zientara), Adam Zając, Hubert Krasoń (70′ Daniel Basiński), Rafał Trakul

Start Proboszczewice – Stegny Wyszogród 1:1 (0:0)

gol: Wojciech Bluszcz (70′)

skład: Michał Siemiński – Maciej Bratkowski, Damian Pietrzak, Dawid Pietrzak, Dariusz Winczyński, Michał Popiołek, Michał Tomaszewski, Łukasz Majewski, Daniel Popiołek, Michał Szymański, Wojciech Bluszcz (80′ Damian Pączek)

Tomasz Ertman

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnowu zawiedli
Następny artykułSą miliony na amfiteatr