Strona główna Teresin Akcja dla komendanta

Akcja dla komendanta

70
0
PODZIEL SIĘ
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni wystawiła na sprzedaż lekki samochód operacyjny ford focus. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitacje st. bryg. w st. spocz. Pawła Kubiaka, byłego komendanta powiatowego PSP w Sochaczewie.
Strażacy oferują 13-letniego forda focusa kombi z silnikiem 1,8 TDCI o mocy 100KM. Auto ma przebieg 172 800 km.
Samochód ten jest naszą nagrodą za zajęcie I miejsca w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych. Pieniądze z akcji przekażemy w całości na leczenie st. bryg. Pawła Kubiaka, naszego byłego komendanta powiatowego. Samochód nie jest nowy i wymaga popracowania nad nim, i auto może jeszcze długo służyć. Akcja nasza, to nasz wspólny pomysł, i myślę, że pomoże to znacznie szybciej wrócić do zdrowia komendantowi – mówi Mariusz Tkaczyk, zastępca naczelnika OSP Paprotnia.
Samochód ten, jak zaznaczają, świetnie nadaje się do Straży Pożarnej jako SLop. W cenie jest belka sygnalizacyjno-dźwiękowa. W aucie nie ma radiostacji. Samochód ma na wyposażeniu m. in. ABS, klimatyzację, centralny zamek, komputer pokładowy, poduszki powietrzne, światła przeciwmgielne. Zainteresowanie akcją było spore. Cena brutto 6500 złotych. Jednak jest już negocjowana, i jak podaje Mariusz Tkaczyk, do sprzedaży najpewniej dojdzie w połowie tygodnia.
BN, Fot. OSP Paprotnia