Strona główna Rybno Strażacy zbierają na leczenie Pawła Kubiaka

Strażacy zbierają na leczenie Pawła Kubiaka

913
0
PODZIEL SIĘ

RYBNO w niedzielę, 17 września o godzinie 13.00 rozpoczną się na stadionie w Rybnie Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. To finał gminnych rywalizacji, w czasie których wybrane zostaną najlepsze strażackie drużyny.

Impreza jest też dodatkowo okazją do kontynuowania zbiórki funduszy na leczenie i rehabilitację st. bryg. w stanie spoczynku Pawła Kubiaka, byłego komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Wcześniej 27 sierpnia w trakcie „Święta Bzury”, organizowanego przez naszą redakcję „Expressu Sochaczewskiego” odbyła się aukcja i loteria na rzecz chorego komendanta. Cieszyły się ogromnym powodzeniem. Mieszkańcy Sochaczewa i okolic byli bardzo ofiarni. W ostatnia niedzielę sierpnia akcję zbierania funduszy na rzecz Pawła Kubiak urządzili też strażacy z OSP w Starych Budach. Przekazane fundusze pomogły częściowo sfinansować koszty leczenia.

Teraz w czasie niedzielnej rywalizacji sportowo-strażackiej będzie kolejna zbiórka funduszy na lecenie i rehabilitację chorego komendanta. Strażacy zapraszają do wzięcia udziału w akcji i loterii na rzecz Pawła Kubiaka

Mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Liczy się każda złotówka, bo przybliża Pawła Kubiaka do odzyskania zdrowia.

BN

Fot. Archiwum rodziny