Strona główna Sport Seniorzy rozpoczynają rozgrywki

Seniorzy rozpoczynają rozgrywki

91
0
PODZIEL SIĘ
RUGBY
Po wakacyjnej przerwie do gry wraca drużyna seniorów Rugby Club Orkan Sochaczew. Już w sobotę, 16 września o godzinie 17.00, na stadionie miejskim w Sochaczewie odbędzie się pierwsze spotkanie rundy jesiennej.
Na zapleczu Ekstraligi gospodarze będą podejmować drużynę warszawskiej Skry, która jest jednocześnie głównym rywalem sochaczewian na drodze do awansu, do najwyższej klasy rozgrywek rugby. Sobotnie spotkanie będzie również derbami Mazowsza I ligi rugby, a dotychczasowa zacięta rywalizacja pomiędzy obydwoma drużynami, z pewnością znajdzie swoje odzwierciedlenie w trakcie najbliższego meczu.
Przed meczem ze Skrą na boisko wbiegną również juniorzy Orkana, którzy o godzinie 15.00 zmierzą się z Juvenią Kraków. W związku z tym zapraszamy wszystkich fanów sportu, do przyjścia w sobotnie popołudnie na stadion Orkana i do dopingu dla naszych zawodników. Najbliższe spotkania będą również dobrą okazją, żeby nawiązać do czasów, kiedy kibice w Sochaczewie tłumnie wypełniali obiekt przy ulicy Warszawskiej 80.
Oprócz meczy organizatorzy przewidują również szereg atrakcji w ramach Rodzinnego Pikniku. Impreza towarzysząca rozpocznie się o godzinie 14.00, a dla uczestników przewidziano różne aktywności, w zależności od grupy wiekowej. Najmłodszych ucieszą przygotowane niespodzianki, oraz gry i zabawy rugby, a ci trochę starsi z pewnością również znajdą coś dla siebie. Jednocześnie, niezależnie od wyniku sobotnich spotkań, każdy kto przyjdzie na piknik i mecze, będzie mógł poczuć radość ze swojej własnej wygranej.
Wejście na stadion Orkana tylko na mecz ze Skrą Warszawa, zostanie objęte sprzedażą biletów, a pierwsze 100 osób oprócz możliwości kupna biletu w cenie 10 PLN, zostanie również nagrodzone niespodzianką. Następnie po zakończeniu spotkania odbędzie się losowanie 5 dodatkowych nagród spośród całej puli biletów. Wejście na mecz ze Skrą Warszawa dzieci do 12 roku życia nie podlega opłacie biletowej i jest bezpłatne.
Dlatego jeszcze raz zapraszamy wszystkich do przyjścia w sobotę na stadion Orkana i pokazanie, że może Sochaczew jest małym miastem, ale jego mieszkańcy, tak jak przed laty, są wielkimi kibicami.
Muszak
Fot. Krzysztof Lewandowski
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułW świecie marzeń
Następny artykułZmiana rozkładu