Strona główna Sport Udany start

Udany start

85
0
MOTOCROSS   W Serokach odbyła się IV runda Mistrzostw Polski Centralnej w motocrossie. Najliczniej obsadzoną klasą była MX Licencja C (26 zawodników). Rywalizowało w niej aż czterech zawodników Szaraka Sochaczew.
Najlepiej z tego grona spisał się Maciej Dębski, który w wyścigach zajął 3. i 2. miejsce. Punkty w nich zdobyte dały naszemu jeźdźcowi 3. miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów. Na 9. miejscu uplasował się Michał Pisarski, a na 22. Jarosław Salamon. W zawodach wziął udział jeszcze Wojciech Kreps. Doskonale pojechał on w kwalifikacjach. Uzyskany czas dał mu 2. miejsce. Niestety w wyścigach miał problemy sprzętowe i ostatecznie został sklasyfikowany na 26. miejscu.
W klasyfikacji generalnej mistrzostw Dębski zajmuje 4. miejsce. Do trzeciego w klasyfikacji Huberta Miśkiewicza (Zjednoczeni Stryków) traci zaledwie11 punktów.