Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

130
0
PODZIEL SIĘ
Leżał na drodze
Sochaczew
Policjanci otrzymali 5 września zgłoszenie, że na Al. 600-lecia leży jakiś mężczyzna. Patrol policji udał się na wskazane miejsce i po sprawdzeniu przekazał go pod opiekę załodze karetki pogotowia.
 Potrójna kraksa
Sochaczew
Na ulicy Warszawskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Kierująca pojazdem mini cooper nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z bmw, które następnie uderzyło w audi. Jedyną, ciężko poszkodowaną została 34-letnia kobieta kierująca bmw. Trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło 8 września.
Pijany odholowany
Sochaczew
Na ulicy Staszica doszło do kolizji z udziałem pijanego kierowcy. 45-letni sochaczewianin kierujący oplem omegą uderzył w zaparkowanego volkswagena. Jak się okazało po badaniu alkotestem, sprawca zdarzenia drogowego miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a pojazd odholowali na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło 7 września.
 Włam po elektronikę
SOCHACZEW
Policjanci 8 września zostali zawiadomieni, że nieznani sprawcy włamali się do jednego z pomieszczeń, skąd zabrali laptop i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na Działkowej.
Pocisk na polu
Kozłów Szlachecki
Podczas prac polowych mieszkaniec gminy Nowa Sucha znalazł na polu pocisk z czasów II Wojny Światowej. Na miejsce został skierowany policjant po odpowiednim specjalistycznym przeszkoleniu. Znalezisko miało 43 na 12 cm. Do zdarzenia doszło 8 września w Kozłowie Szlacheckim.
Miał apetyt na alkohol
TERESIN
Ochrona sklepu powiadomiła policję, że ujęła sprawcę kradzieży alkoholu. Na miejscu ukarano mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 9 września.
Uciekł po kolizji
Żdżarów
Kierujący ciągnikiem rolniczym wykonał na drodze nieprawidłowy manewr w trakcie wymijania. To doprowadziło do zderzenia z jadącym tą drogą renault. Sprawca wydarzenia nie czekał na przyjazd policji i uciekł z miejsca kolizji. Do zdarzenia doszło 9 września.
Na gazie i bez prawka
Sochaczew
Policja zatrzymała 50-letniego mieszkańca Sochaczewa. Kierował swoim renault twingo bez uprawnień do prowadzenia pojazdów. Co więcej, kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło 10 września na ulicy Harcerskiej.
Zderzyła się z motocyklem
Wójtówka
Mieszkanka Sochaczewa, która 10 września jechała skodą octavią, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na rondzie w Wójtówce. To spowodowało, że doprowadziła do kolizji z motocyklem yamaha.
oprac. BN
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMuzyczny koniec lata
Następny artykułDamski bokser