Strona główna Kronika kryminalna Damski bokser

Damski bokser

180
0
PODZIEL SIĘ
Mieszkaniec Sochaczewa, który mimo wcześniej orzeczonego zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej nadal ją nachodził, trafił za kratki. Decyzją sądu, dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie.
W lipcu policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który pobił 35 – letnią kobietę. Sochaczewianin ukradł również pokrzywdzonej telefon komórkowy. Kryminalni natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu na przystanku autobusowym.
W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał dwa zarzuty, które dotyczyły kradzieży telefonu komórkowego i spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Wobec 38 – latka zastosowano wtedy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wraz z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej.
Mężczyzna nie wziął sobie za bardzo do serca zakazu i tego, że toczy się wobec niego postępowanie. Jego zarzuty zostały uzupełnione o dwa kolejne – groźby karalne. Policjanci ustalili również, że 38 – latek wielokrotnie złamał zakaz zbliżania się do 35 – latki.
W związku z powyższym został zatrzymany w zeszłym tygodniu na ulicy Piłsudskiego i osadzony w policyjnym areszcie. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego 2 miesięcznego aresztu.
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKronika kryminalna
Następny artykułNowy dzielnicowy