Strona główna Sochaczew gmina Samorządowcy radzili o przyszłości

Samorządowcy radzili o przyszłości

1241
0
PODZIEL SIĘ

SOCHACZEW W Urzędzie gminy Sochaczew w poniedziałek, 31 lipca spotkali się przedstawiciele gmin powiatu sochaczewskiego z Adamem Struzikiem, marszałkiem Województwa Mazowieckiego.

– Staram się na bieżąco interesować tym, co dzieje się w poszczególnych gminach, lecz nie jestem w stanie wszystkich odwiedzać zbyt często. Stąd takie spotkania bardzo mi pomagają w zapoznaniu się z problematyka tego, co dzieje w gminach. Powiat sochaczewski to jeden z liderów gospodarczo-społecznych w wykorzystaniu funduszy. Mamy sporo realizowanych wspólnych przedsięwzięć – wspomniał witając się z przybyłymi samorządowcami Adam Struzik, marszałek Województwa Mazowieckiego.

Następnie pokrótce przedstawił realizowane i planowane przedsięwzięcia. Potem głos zabrali przedstawiciele powiatu sochaczewskiego. Dziękowali marszałkowi Struzikowi oraz Adamowi Orlińskiemu, radnemu Sejmiku Wojewódzkiego za wsparcie finansowe przy realizowanych projektach inwestycyjnych i przedstawiali swoje pomysły na najbliższą przyszłość.

Szerzej na temat spotkania Adama Struzika z samorządowcami w kolejnym wydaniu Expressu Sochaczewskiego

 BN

Fot. Bogumiła Nowak