Strona główna Sochaczew miasto Modernizacja wodociągu w ulicy Chopina

Modernizacja wodociągu w ulicy Chopina

70
0
PODZIEL SIĘ

Prace związane z przebudową sieci wodociągowej w ulicy Chopina są kontynuowane. Niedogodności komunikacyjne z tym związane są przejściowe i ZWiK-Sochaczew prosi o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie trwania prac.

Kontynuowane są prace związane z przebudową sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicy Chopina. Wykonany został już odcinek sieci wodociągowej pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Kolejową a torami kolejki wąskotorowej.

W ubiegłym tygodniu prace były prowadzone na wysokości ulicy Rejtana, gdzie dokonywano też przepięć poszczególnych posesji do nowej sieci wodociągowej. Firma sprawnie posuwa się dalej i kolejnym etapem będzie odcinek ulicy Chopina do skrzyżowania z ulicą Niepodległości.

Od 17 sierpnia br. planowane jest rozpoczęcie robót od ronda Jana Pawła II w kierunku skrzyżowania z ulicą Królewską, a następnie Matejki. Prace prowadzone są sukcesywnie, w zależności od otrzymania decyzji na zajęcie pasa drogowego.
Ulica Chopina to kolejna część Sochaczewa, której mieszkańcom poprawi się jakość wody. Zapewniają ją sochaczewskie stacje uzdatniania wody, ale duże znaczenie ma tu również dostosowywanie sieci.

W przypadku pytań dotyczących przyłączy wodociągowych, prosimy kontaktować się z pracownikami ZWiK, którzy są obecni na terenie budowy lub w siedzibie Spółki przy ulicy Rozlazłowskiej 7. Informacje można też uzyskać telefonicznie pod numerem 46 862-82-30 wew. 37 lub 24.
Będziemy na bieżąco przekazywać informacje o dalszym postępie robót i miejscach ewentualnych utrudnień.

ZWiK-Sochaczew sp. z o. o.